Email: info@enkamd.org | Tel: +90 (212) 705 65 00

   Mezunlar Derneği’ne nasıl üye olursunuz?

Üye olmak ve kimlik kartınızı çıkartmak için 2 adet fotoğraf ile Enka Okulları’nın içindeki Mezunlar Derneği ofisine müracaat ederek 2 adet formumuzu doldurup üyelik aidatıyla o yılın aidatını (100 TL +100 TL) ödemeniz yeterlidir. Kredi kartınızı ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca ÜYELİK BAŞVURU formlarınızı web sitemizden indirerek doldurup, 2 fotoğrafınızla birlikte İSTANBUL ÖZEL ENKA LİSESİ MEZUNLAR DERNEĞİ, Sadi Gülçelik Spor Sitesi Istinye 34460 Istanbul, Türkiye adresine postayla yollayabilirsiniz. Üyelik başvuru formu için lütfen tıklayınız.

   Mezunlar Derneğine üye olmanın faydaları nelerdir?

  • Dernek toplantılarına, mezunlar yemeklerine, sosyal sorumluluk aktivitelerine davetiye alıyorsunuz.
  • Enka Mezunlar Derneği kartını sahip oluyorsunuz.
  • Burslu öğrencilerin sizin aldığınız kalitede eğitim almasına katkıda bulunuyorsunuz.
  • Enka tesisimizdeki aktivitelerden üyeler için belirlenen ücret karşılığında yararlanabiliyorsunuz. (Misafirleriniz misafir ücretine tabidir.)
  • Enka Lise Kütüphanesinden faydalanabiliyorsunuz.

   Enka MD üyeliği ne zaman başlar?

Dernek üyeliği üye olduğunuz tarihten itibaren başlar ve aidatınız üyeliğinizin başladığı tarihten işleme konur.

   Aidatımı nasıl ödeyebilirim?

Aidatlarınızı Garanti Bankası Yeniköy Şubesi 462/6299196 (IBAN NO: TR24 0006 2000 4620 0006 2991 96) nolu Dernek hesabına, kredi kartı numaranızı (0212) 363 2119 nolu telefona bildirerek mail order sistemi ile veya dernek ofisine hafta içi 8:30 – 16:00 saatleri arası elden ödeme yapabilirsiniz. Aidatınızı aldığımız zaman mezun üye kartınızı Dernek Ofis’imizden teslim alabilirsiniz.

   İstanbul dışında yaşıyorum ve Dernekten yararlanamıyorum. Yıllık aidatımı ödemesem olur mu?

"Yıllık Aidat" Dernekler Kanununa göre o yıl bütçesinde öngörülen ve üyeliğin devamı süresince ödenmesi zorunlu olan miktardır. Yıllık aidatların okul kullanımıyla bir ilgisi bulunmamakta ve üyeliğin devamı süresince ödenmesi gerekmektedir. Aidatlarımız dernek aktiviteleri haricinde okulumuza burs katkısı ve yardımı olarak geri dönmeyi amaçlamaktadır.